Obudź się Małopolsko! Kampania dla Bronisława Komorowskiego

Dzwonieniem budzika małopolska Platforma Obywatelska zainaugurowała akcję "Obudź się Małopolsko!". W ramach akcji w Krakowie oraz całej Małopolsce, codziennie rano do piątku 22 maja małopolscy parlamentarzyści, samorządowcy oraz wolontariusze w godzinach porannych w głównych punktach miast będą zachęcać do oddania głosu na Bronisława Komorowskiego.

- W drugiej turze chodzi o sprawy najważniejsze, o naszą pozycję w UE i rozwój. Teraz musimy walczyć o elektorat niezdecydowany i o tych, którzy zostali w domach. Musimy ich przekonać do głosowania na autentycznego człowieka, a nie puste opakowanie - podkreśla Marek Sowa, Marszałek Małopolski i Szef Sztabu Wyborczego Bronisława Komorowskiego w naszym województwie.

Obecny na konferencji senator Bogdan Klich dodał: - Bronisław Komorowski jest prezydentem naszej wolności, gwarantem stabilności i bezpieczeństwa. Udowodnił to przez ostatnie 5 lat. Dlatego tak ważne jest pójście do wyborów 24 maja i wsparcie najlepszej kandydatury dla Polski.

Dodatkowo parlamentarzyści, samorządowcy oraz wolontariusze na tematycznych konferencjach prasowych w regionie przypomną najważniejsze osiągnięcia ostatnich pięciu lat w takich dziedzinach jak rynek pracy czy polityka prorodzinna. Odbędą się one
w Tarnowie (18 maja), Nowym Sączu (19 maja) oraz Krakowie (20 i 21 maja).

* * *

W sobotę, 16 maja o godz 15:00 spod biura Poseł Róży Thun przy ulicy Pijarskiej 5 ruszy przejazd rowerowy do Tyńca. Uczestnicy przejazdu podczas podróży będą zachęcac do głosowania na Bronisława Komorowskiego.

 * * *

“Kraków aktywnie dla Komorowskiego” - bieg organizowany przez koło Młodych PO RP, które rozpocznie się 17 maja 2015r. tj. niedziela, o godz. 12:00, na Błoniach, róg al. 3 Maja i al. Focha wg następującego harmonogramu:

12:00 spotkanie na rogu al. 3 Maja i al. Focha,

12:00-13:00 wspólne pokonanie trasy wokół Błoń krakowskich (ok. 3,7 km),

13:00-13:30 rozdawanie materiałów promocyjnych w okolicach kina “Kijów” oraz hotelu “Cracovia”,

13:30-14:00 wspólny przemarsz pod Wawel,

14:00-14:30 rozdawanie materiałów promocyjnych w okolicach Placu na Groblach, Bulwarów Wiślanych,

14:30-15:00 wspólny przemarsz Traktem Królewskim na Rynek Główny.

 

tim
comments powered by Disqus