Wydarzenia

Anglicy dotarli do Krakowa. I zaskoczyli! - zdjęcia

W obiektywie Malopolanin.pl

Niezwykłą niespodziankę zgotowali angielscy piłkarze zgromadzonym na płycie lotniska dzieciom. Wbrew zaleceniom UEFA wyszli do młodych kibiców, by rozdawać im autografy.

Scenariusz przylotu każdej z reprezentacji narodowych przybywających na EURO 2012 do Polski był taki sam. Samolot przylatuje, ścieli się dywany, ustawia przenośne flagi z logo mistrzostw, a piłkarze po opuszzeniu maszyny wsiadają do autokaru i wyjeżdżają. Zero kontaktu z kibicami, zero autografów.

Na przylot każdej z reprezentacji przychodziły dzieci w koszulkach Airport Kraków i machały chorągiewkami narodowych reprezentacji. Nie miały nadziei na bezpośredni kontakt z piłkarzami. I tak też zapowiadało się w środę, kiedy na lotnisku w Balicach zameldowali się Anglicy. Wszystko przebiegało według scenariusza do momentu kiedy... piłkarze nagle wysiedli z autokaru i na czele z kapitanem reprezentacji oraz trenerem podeszli do dzieci, które oszołomione zaczęły im podsuwać chorągiewki do podpisu. Były absolutnie zaskoczone i absolutnie szczęśliwe. Zapewne autografy będą przechowywać długie lata.

[lama]

comments powered by Disqus

Komentarze