Rozrywka

Małopolanka została Miss Polski 2012

Katarzyna Krzeszowska w koronie!

22-letnia Małopolanka Katarzyna Krzeszowska z Krynicy-Zdroju zdobyła w sobotę tytuł Miss Polski 2012. Będzie reprezentować kraj znad Wisły w konkursie Miss World w Indonezji.

Katarzyna Krzeszowska przebyła długą i ciężką drogę zanim zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki zaczynając od castingu, który odbył się w Krakowie, poprzez przygotowania oraz finał konkursu Miss Małopolski w Oświęcimiu (to tutaj otrzymała wstęp bezpośrednio do półfinału Miss Polski). Zaskoczona rozmiarami sukcesu (zdobyła też tytuły małopolskiej Miss Internetu i Miss GlamuR) miała chwilę zawahania. - Martwiła się aby dalsze etapy konkursu i związane z tym przygotowania nie sprawiły, iż zaniedba swoje dotychczasowe codzienne obowiązki - wyjaśnia Marcin Belak, właściciel Agencji Reklamowej toPROMO, która zorganizowała wybory Miss Małopolski.

Ostatecznie jednak młoda Kryniczanka wystartowała w półfinale w Kozienicach i została finalistką Miss Polski. A w minioną sobotę na gali w Płocku, transmitowanej na żywo przez Polsat, zdobyła tytuł Najpiękniejszej Polki. Warto dodać, że Kasia jest pierwszą Miss Małopolski w historii, która sięgnęła po koronę w głównym konkursie.

Fot. Tomasz STODOLNY

Nowa Miss Polski (172 cm, 90-64-90) studiuje na Akademii Krakowskiej grafikę, interesuje się malarstwem. W przyszłości chciałaby zająć się grafiką i reklamą komputerową. Sobotni triumf oprócz samego tytułu oznacza także nagrody w postaci chevroleta oraz eleganckiej, kosztownej biżuterii.

Zwyciężczyni wystartuje w konkursie Miss World w Indonezji. Wcześniej czeka ją miesięczne zgrupowanie na wyspie Bali...

Wyniki finału

- Miss Polski 2012 - Katarzyna Krzeszoska z Krynicy-Zdroju
- 1. Wicemiss - Ewa Będzia z Łodzi
- 2. Wicemiss - Paulina Podlewska z Torunia
- 3. Wicemiss - Aleksandra Podsiadły z Warszawy
- 4. Wicemiss - Klaudia Wiśniowska z Warszawy
- Miss widzów Polsatu - Paulina Podlewska
- Miss internetu - Magdalena Osińska z Łodzi.

[ts]

Na zdjęciach poniżej: Katarzyna Krzeszowska podczas gali Miss Małopolski w Oświęcimiu. Więcej zdjęć z imprezy TUTAJ.

 

comments powered by Disqus

Komentarze